BRIO Lokomotywa Speedy Green zasilana bateryjnie

BRIO Lokomotywa Speedy Green zasilana bateryjnie

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

96,00 zł
80,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 16,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A070723

BRIO Lokomotywa Speedy Green zasilana bateryjnie
Lokomotywa Speedy Green zasilana bateryjnie
Numer katalogowy: 33595

Lokomotywa zasilana bateryjnie, której nie może zabraknąć w Twojej kolekcji Brio!

Wymiar: 90 mm
Zasilanie bateryjne: 1 x AAA (nie zawarte w zestawie)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Akcesoria

Cena
40,00 zł
Cena
39,00 zł
Cena
165,00 zł
Cena
31,00 zł
Cena
46,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Lokomotywa Speedy Green zasilana bateryjnie
96,00 zł
80,00 zł