Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Lokomotywa na baterię Niebieski Oskar ze sterowaniem przez aplikację 33863

BRIO Lokomotywa na baterię Niebieski Oskar ze sterowaniem przez aplikację 33863

 • Dostepny
 • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
 • Wysyłka gratis!
 • Dostępnych jeszcze 13 szt.!

SCD¹ 209,54 zł
157,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 52,54 zł


Opis produktu

Nr art.: A173028

BRIO Lokomotywa na baterię Niebieski Oskar ze sterowaniem przez aplikację 33863
Ta lokomotywa jest wyjątkowa. Odkryj, jaką wspaniałą zabawą jest sterowanie lokomotywy za pomocą tabletu lub smartfona. Lokomotywę można również uruchomić manualnie - wystarczy nacisnąć guzik na lokomotywie.

Szczegóły:
 • nr. katalogowy: 33863
 • zasilanie bateryjne: 2 baterie AA (brak w zestawie)
 • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.


 • Uwaga!
  Uwaga! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.

  Ważne!
  Baterie powinny być wymieniane jedynie przez osobę dorosłą. Należy używać jedynie zalecanych rodzajów baterii. Nie należy próbować ponownie naładowac baterii, które nie są do tego przeznaczone. Baterie przeznaczone do ładowania, mogą być ładowane tylko pod nadzorem dorosłych. Zaleca się używanie baterii tej samej firmy i stosowanie zawsze dwóch nowych baterii (nie należy łączyć nowych baterii ze starymi). Zużyte baterie należy niezwłocznie wyjąć z lokomotywy i wyrzucić w miejscu do tego przeznaczonym. Baterie należy umieścić w odpowiedniej pozycji plus/minus. Zużyte baterie należy niezwłocznie wyjąć z lokomotywy i wyrzucić w miejscu do tego przeznaczonym. Należy ostrożnie obchodzić się ze zużytymi bateriami. Jeśli lokomotywa nie będzie przez dłuższy czas używana, należy wyjąć baterie. Zużyte baterie należy zutylizować w sposób przyjazny dla środowiska. Zabawka nie powinna być wyrzucona, do przydomowego kontenera na śmieci. Lokomotywę należy chronić przed wilgocią i bezpośrednim kontaktem z wodą.

  Akcesoria

  Cena
  65,00 zł
  Cena
  87,00 zł
  Cena
  88,00 zł
  Cena
  129,00 zł
  Cena
  60,00 zł
  Cena
  95,00 zł

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Brio

  Pełną parą w kierunku zabawy

  Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
  BRIO Lokomotywa na baterię Niebieski Oskar ze sterowaniem przez aplikację 33863
  SCD¹ 209,54 zł
  157,00 zł