Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Labirynt z planszami do ćwiczeń

BRIO Labirynt z planszami do ćwiczeń

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

SCD¹ 231,21 zł
166,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 65,21 zł


Opis produktu

Nr art.: A012245

BRIO Labirynt z planszami do ćwiczeń
BRIO Labirynt z planszami do ćwiczeń
Numer katalogowy: 34020
Pomysł gry zachwyca dużych i małych już od 1946 roku. Kulka stalowa sterowana jest w drewnianym labiryncie za pomocą dwóch pokręteł. Czym bardziej zbliżysz się do celu, tym więcej punktów zdobędziesz. Ale uważaj - kulka może szybko wylądować w dziurze! Wszechstronna, fascynująca gra rozwija zdolność koncentracji, koordynacji, percepcji oraz zdolność ruchową dzieci, ale przede wszystkim cierpliwość! 290 x 320 mm


Szanowny Kliencie, pragniemy poinformowć, że artykuł ten może nie zawierać instrukcji obsługi w języku polskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z umieszczonym powyżej opisem produktu.
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać polskojęzyczną instrukcję obsługi, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
BRIO Labirynt z planszami do ćwiczeń
SCD¹ 231,21 zł
166,00 zł