BRIO Labirynt z planszami do ćwiczeń

BRIO Labirynt z planszami do ćwiczeń

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

SCD¹ 231,21 zł
184,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 47,21 zł

Opis produktu

Nr art.: A012245

BRIO Labirynt z planszami do ćwiczeń
BRIO Labirynt z planszami do ćwiczeń
Numer katalogowy: 34020
Pomysł gry zachwyca dużych i małych już od 1946 roku. Kulka stalowa sterowana jest w drewnianym labiryncie za pomocą dwóch pokręteł. Czym bardziej zbliżysz się do celu, tym więcej punktów zdobędziesz. Ale uważaj - kulka może szybko wylądować w dziurze! Wszechstronna, fascynująca gra rozwija zdolność koncentracji, koordynacji, percepcji oraz zdolność ruchową dzieci, ale przede wszystkim cierpliwość! 290 x 320 mm


Szanowny Kliencie, pragniemy poinformowć, że artykuł ten może nie zawierać instrukcji obsługi w języku polskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z umieszczonym powyżej opisem produktu.
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać polskojęzyczną instrukcję obsługi, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Labirynt z planszami do ćwiczeń
SCD¹ 231,21 zł
184,00 zł