BRIO Kolorowa lokomotywa do ciągnięcia 30240

BRIO Kolorowa lokomotywa do ciągnięcia 30240

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 9 szt.!
  • BRIO Zabawka do ciągnięcia Jamnik
  • BRIO Zabawka do ciąnięcia Żyrafa

SCD¹ 104,75 zł
74,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 30,75 zł

Opis produktu

Nr art.: A172832

BRIO Kolorowa lokomotywa do ciągnięcia 30240
Dziecko może poczuć się jak maszynista. Kolorowa lokomotywa jest idealna dla początkującego maszynisty. Dziecko może ciągnąć lokomotywę i obserwować jak komin na kotle lokomotywy kręci się, podczas poruszania pociągiem. Świetna zabawa gwarantowana!

Szczegóły:
Produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Akcesoria

Cena
35,00 zł
Cena
32,00 zł
Cena
38,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Kolorowa lokomotywa do ciągnięcia 30240
SCD¹ 104,75 zł
74,00 zł