BRIO Kolejka górska (Funpark) 33730

BRIO Kolejka górska (Funpark) 33730

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

299,00 zł
239,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 60,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A109722

BRIO Kolejka górska (Funpark) 33730
Kolejka górska (Funpark)
Numer katalogowy: 33730

Wspaniały zestaw o wymiarach 85 x 45 cm oraz wysokosci 36 cm (po rozbudowaniu). W wagonie znajduje sie pasaźer. Wagon zjeźdza z góry gwarantując pasaźerowi niezwykłe emocje. W zestawie równieź tablica z napisem w języku niemieckim: Für Kinder unter dieser Größe nicht gestattet (Poniźej tego wzrostu wstęp wzbroniony).

Szczegóły:
• W zestawiedwa wagony z dwoma pasaźerami.
• Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku źycia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniźej 3 roku źycia. Produkt moźe zawierać drobne elementy. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Kolejka górska (Funpark) 33730
299,00 zł
239,00 zł