Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Kolejka Farma - zestaw startowy

BRIO Kolejka Farma - zestaw startowy

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 9 szt.!
  • BRIO Zestaw startowy z przeładunkiem kamieni
  • BRIO Zestaw startowy Metro 33513
  • BRIO Zestaw startowy z portem kontenerowym
  • BRIO Drewniany zestaw szyn kolejowych Classic Line Deluxe

260,00 zł
165,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 95,00 zł


Opis produktu

Nr art.: A004841

BRIO Kolejka Farma - zestaw startowy
Kolejka "Farma" - zestaw startowy
Numer katalogowy: 33043

Zwierzęta, pola, gospodarstwo. Pomóż rolnikowi w jego codziennej pracy. A ponieważ jest wiele do zrobienia, będzie on z pewnością potrzebował Twojej pomocy. Zapędź owieczki na pastwisko, załaduj siano na wagon, lub też pojedź pociągniem zasilanym baterią przez wieś.
Wymiary: 100 x 45 cm
Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 lat.

Akcesoria

Cena
26,00 zł
Cena
59,90 zł
Cena
35,00 zł
Cena
162,00 zł
Cena
125,00 zł
Cena
99,00 zł
Cena
114,00 zł
Cena
27,50 zł
Cena
105,00 zł
Cena
96,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Kolejka Farma - zestaw startowy
260,00 zł
165,00 zł