Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO IR Lokomotywa towarowa

BRIO IR Lokomotywa towarowa

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • BRIO Pociąg podróżny IR - Express 33510

SCD¹ 126,10 zł
118,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A060367

BRIO IR Lokomotywa towarowa
Brio IR Lokomotywa towarowa
Ar.Nr.: 33213

Zdalnie sterowana lokomotywa towarowa oprócz jazdy do przodu może również hamować jaki i jechać do tyłu. Do wyboru dwie prędkości. Lokomotywa posiada przycisk włączający efekty dźwiękowe i świetlne.

Długość: 105 mm

Przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 lat.

Uwaga! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na drobne części, które mogą zostać połknięte.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
BRIO IR Lokomotywa towarowa
SCD¹ 126,10 zł
118,00 zł