Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Duża zajezdnia 33736

BRIO Duża zajezdnia 33736

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

259,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A109727

BRIO Duża zajezdnia 33736
Duża zajezdnia
Numer katalogowy: 33736

Pięciodrzwiowa zajezdnia pociągowa ucieszy każdego małego maszynistę. Pociągi mogą wjeżdzać do zajezdni również od tyłu.

Szczegóły:
• Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 lat.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Produkt może zawierać drobne elementy. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.
BRIO Duża zajezdnia 33736
259,00 zł