BRIO Drewniany zestaw szyn kolejowych Classic Line Deluxe

BRIO Drewniany zestaw szyn kolejowych Classic Line Deluxe

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • BRIO Zestaw startowy Metro 33513
  • BRIO Ósemka Safari 33004
  • BRIO Zestaw startowy z przeładunkiem kamieni
  • BRIO Zestaw startowy z portem kontenerowym

SCD¹ 359,00 zł
289,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 70,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A060439

BRIO Drewniany zestaw szyn kolejowych Classic Line Deluxe
Drewniany zestaw szyn kolejowych Classic Line Deluxe
Numer katalogowy: 33098

Zestaw szyn kolejowych dla dzieci powyżej 2 roku życia. Zestaw w drewnianej skrzyni wysokiej jakości jest gwarancją dobrej zabawy dla najmłodszych! Dwa pociągi przewożą transport przez las a znajdujący się w pobliżu torów dźwig przeładowuje ładunki.

Uwaga! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 2 roku życia.

Akcesoria

Cena
35,00 zł
Cena
69,00 zł
Cena
40,00 zł
Cena
174,00 zł
Cena
166,00 zł
Cena
105,00 zł
Cena
115,00 zł
Cena
99,00 zł
Cena
104,00 zł
Cena
78,50 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Drewniany zestaw szyn kolejowych Classic Line Deluxe
SCD¹ 359,00 zł
289,00 zł