Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Drewniany kolorowy pociąg Klauna 33756

BRIO Drewniany kolorowy pociąg Klauna 33756

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 13 szt.!

SCD¹ 96,37 zł
71,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 25,37 zł

Opis produktu

Nr art.: A172965

BRIO Drewniany kolorowy pociąg Klauna 33756
Wsiadajcie dzieci, Klaun zabierze Was swoim pociągiem do parku rozrywki. Balonów wystarczy dla wszystkich! Kolorowy pociąg zabierze Was w podróż pełną niespodziankek. W parku rozrywki Klaun będzie Waszym przewodnikiem. Świetna zabawa gwarantowana.

Szczegóły:
nr. katalogowy: 33756 Produkt przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Produkt może zawierać drobne elementy. Może różnić się kolorystycznie. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Akcesoria

Cena
29,00 zł
Cena
32,00 zł
Cena
29,00 zł
Cena
28,90 zł
Cena
28,90 zł
Cena
339,00 zł
Cena
49,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Drewniany kolorowy pociąg Klauna 33756
SCD¹ 96,37 zł
71,00 zł