BRIO Czarny pociąg ze złotem Limitowana edycja 2016 33839
obecnie wyprzedano

BRIO Czarny pociąg ze złotem Limitowana edycja 2016 33839

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
SCD¹ 75,41 zł
59,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 16,41 zł

Opis produktu

Nr art.: A172966

BRIO Czarny pociąg ze złotem Limitowana edycja 2016 33839
Nie mów nikomu, co transportujesz w wagonie ze skarbcem. To złoto, więc dobrze na nie uważaj! Dokładnie zamknij drzwi i przymocuj wagon do specjalnej czarnej lokomotywy. Nie otwieraj wagonu ze skarbcem, dopóki nie dojedziesz do celu i nie zdradzaj jaki wieziesz ładunek.

Szczegóły:
nr. katalogowy: 33839 Produkt przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Produkt może zawierać drobne elementy. Może różnić się kolorystycznie. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Akcesoria

Cena
79,00 zł
Cena
95,00 zł
Cena
119,00 zł
Cena
119,00 zł
Cena
115,00 zł
Cena
39,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.