BRIO BRIO Kolejka Starter Set A 33773

BRIO BRIO Kolejka Starter Set A 33773

 • Dostepny
 • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
 • Wysyłka gratis!
 • Dostępnych jeszcze 10 szt.!
 • BRIO Zestaw szyn Starter Pack B 33394

SCD¹ 167,62 zł
160,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A172836

BRIO BRIO Kolejka Starter Set A 33773
Wszystko czego potrzebujesz, aby zbudować trasę kolejową i się nią bawić. Twój pierwszy tor ma formę ósemki. W środku możesz ustawić tunel, przez który kolejka może przejeżdżać górą i dołem. Zatrzymaj pociąg przy sygnalizatorze, aby pasażerowie mogli wsiąść i wysiąść. Istnieje możliwość przedłużenia toru przy pomocy zestawu startowego B firmy BRIO.

Szczegóły:
nr. katalogowy: 33773 Wymiary: 40 x 25 cm
 • Zawartość zestawu: 26 części> : Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.


  Może zawierać drobne elementy grożące zadławieniem. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.
 • Akcesoria

  Cena
  65,00 zł
  Cena
  69,00 zł
  Cena
  27,00 zł
  Cena
  55,00 zł
  Cena
  70,00 zł
  Cena
  45,00 zł
  Cena
  108,00 zł
  Cena
  63,00 zł

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Producent

  Brio

  Pełną parą w kierunku zabawy

  Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

  BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

  Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
  BRIO BRIO Kolejka Starter Set A 33773
  SCD¹ 167,62 zł
  160,00 zł