Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BRIO Biedronka do ciągnięcia kolor czerwony

BRIO Biedronka do ciągnięcia kolor czerwony

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 5 szt.!
  • BRIO Zabawka do ciąnięcia Żyrafa
  • BRIO Kolorowa lokomotywa do ciągnięcia 30240
  • BRIO Zabawka do ciągnięcia Jamnik

45,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A109710

BRIO Biedronka do ciągnięcia kolor czerwony
Biedronka do ciągnięcia kolor czerwony
nr. kat.:30319

Śliczna zabawka dla najmłodszych. Pociągnij za sznurek a nóźki poruszą się.

Drewniana biedronka będzie Ci wszędzie towarzyszyć. Wspaniała pomoc w stawianiu pierwszych kroków.

Szczegóły:
• Produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca źycia.

Akcesoria

Cena
35,00 zł
Cena
29,00 zł
Cena
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Cena
75,00 zł
Cena
35,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Biedronka do ciągnięcia kolor czerwony
45,00 zł