Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BIG Zjeżdżalnia New Baby Slide

BIG Zjeżdżalnia New Baby Slide

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

195,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A012015

BIG Zjeżdżalnia New Baby Slide
BIG Zjeżdżalnia Baby Slide
Numer katalogowy: 56704

Zjeżdżalnia BIG-BABY-SLIDE z powierzchnią do zjeżdzania o długości 118 cm jest niezwykle szybka w montażu, za pomocą narzędzi zawartych w dostawie. Wysokiej jakości zjeżdżalnia odpowiada wszystkim wymogom bezpieczeństwa stawianym zabawkom w celu ochrony zdrowia dzieci. Stabilna konstrukcja zezwala na obciążenie do 35 kg. Duże uchwyty oraz stabilne schody pozwalają również mniejszym dzieciom na pewne wspinanie się. Brzeg możliwy do chwycenia po obu stronach zjeżdżalni zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Szerokie nogi zabezpieczają przed wywróceniem.

Zjeżdżalnia BIG-BABY-SLIDE przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 lat oraz nadaje się idealnie do użytku w domu lub ogrodzie.

Wymiary: 134 x 60 x 92 cm
Maksymalne obciążenie: 50 kg

Akcesoria

Cena
179,00 zł

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Big
BIG

BIG Zabawki – więcej niż tylko jeździk BIG Bobby Car

Nazwa BIG na całym świecie kojarzy się ze słynnymi jeździkami BIG Bobby Car. W roku 1972 powstał pierwszy jeździk tej marki. Aktualnie powstało 18 różnych wersji, wyposażeń i kolorów danego produktu. Niemiecka marka słynie jednak także z bogatej palety zabawek dla dzieci i niemowląt. BIG Waterplay zapewni każdemu maluchowi świetną zabawę chlapiąc się w wodzie. Kategoria BIG Outdoor zawiera także liczne produkty, które zachwycą dziecko.
BIG Zjeżdżalnia New Baby Slide
195,00 zł