Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BIG Waterplay - Zestaw Valencia

BIG Waterplay - Zestaw Valencia

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

115,00 zł
50,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 65,00 zł


Opis produktu

Nr art.: A102805

BIG Waterplay - Zestaw Valencia
Waterplay - Zestaw Valencia
Numer katalogowy: 800055105

Wspaniały zestaw do zabawy wodą przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat. Poszczególne elementy moźna z łatwością ze sobą szczelnie połączyć bez uźycia kleju. Za pomocą wysposaźenia dodatkowego zestaw moźna rozszerzyć o dodatkowe elementy. Opakowanie zawiera instrukcję montaźu oraz moźliwości łączenia poszczególnych elementów.

Szczegóły:
• w zestawie jeden statek
• Wiek: Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku źycia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniźej 3 roku źycia. Produkt moźe zawierać drobne elementy. Drobne elementy mogą doprowadzić do uduszenia się dziecka.

Akcesoria

Cena
22,00 zł
Cena
25,00 zł

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Big
BIG

BIG Zabawki – więcej niż tylko jeździk BIG Bobby Car

Nazwa BIG na całym świecie kojarzy się ze słynnymi jeździkami BIG Bobby Car. W roku 1972 powstał pierwszy jeździk tej marki. Aktualnie powstało 18 różnych wersji, wyposażeń i kolorów danego produktu. Niemiecka marka słynie jednak także z bogatej palety zabawek dla dzieci i niemowląt. BIG Waterplay zapewni każdemu maluchowi świetną zabawę chlapiąc się w wodzie. Kategoria BIG Outdoor zawiera także liczne produkty, które zachwycą dziecko.
BIG Waterplay - Zestaw Valencia
115,00 zł
50,00 zł