Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
Rabat 10% na zakupy
Rabat 10% na zakupy
Z kuponem
PROMYK2687

00
godz.
00
min.
00
sek.
Sprawdźi
BIG Waterplay - Wickie "Statek Smoka Sven"
obecnie wyprzedano

BIG Waterplay - Wickie "Statek Smoka Sven"

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
SCD¹ 33,43 zł
25,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 8,43 zł


Opis produktu

Nr art.: A101561

BIG Waterplay - Wickie "Statek Smoka Sven"
Waterplay - Wickie "Statek Smoka Sven"
Numer katalogowy: 800055129

Drźyjcie przed Strasznym Svenem! Sven planuje napad na Wikingów, aby ukraść ich skarby.

Statek wygląda tak, jak w serialu telewizyjnym z Wickie. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku źycia. Statek dzięki odpowiednim wymiarom oraz kształtowi dostosowany do zestawów BIG-Waterplay. Statkiem moźna bawić się równieź podczas kąpieli w wannie, brodziku lub nad morzem.

Statek zawierający figurkę Svena został wyprodukowany w Niemczech. Statek jest kompatybilny z zestawami LEGO Duplo. Żagiel jest zdejmowany.

Szczegóły:
• Wymiary: 28 x 8 x 12,5 cm
• Wiek: Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku źycia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniźej 3 roku źycia. Produkt moźe zawierać drobne elementy. Naleźy uwaźać, aby dziecko nie połknęło drobnych elementów.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Big
BIG

BIG Zabawki – więcej niż tylko jeździk BIG Bobby Car

Nazwa BIG na całym świecie kojarzy się ze słynnymi jeździkami BIG Bobby Car. W roku 1972 powstał pierwszy jeździk tej marki. Aktualnie powstało 18 różnych wersji, wyposażeń i kolorów danego produktu. Niemiecka marka słynie jednak także z bogatej palety zabawek dla dzieci i niemowląt. BIG Waterplay zapewni każdemu maluchowi świetną zabawę chlapiąc się w wodzie. Kategoria BIG Outdoor zawiera także liczne produkty, które zachwycą dziecko.