Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BIG Waterplay - Wickie "Statek Smoka"

BIG Waterplay - Wickie "Statek Smoka"

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 33,43 zł
25,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 8,43 zł


Opis produktu

Nr art.: A101558

BIG Waterplay - Wickie "Statek Smoka"
Waterplay Wickie "Statek Smoka"
Numer katalogowy: 800055128

Wspaniały statek z duźym źaglem, na którym Wickie dzielnie przemierza morze. Statek wygląda dokładnie tak, jak w serialu telewizyjnym z Wickie.

Waterplay Wickie "Statek Smoka" jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 lat i doskonale pasuje do zestawów BIG-Waterplay. Statkiem moźna bawić się równieź podczas kąpieli w wannie, brodziku lub nad morzem.

Statek zawierający figurkę Wickie został wyprodukowany w Niemczech. Statek jest kompatybilny z zestawami LEGO Duplo. Żagiel jest zdejmowany.

Szczegóły:
• Wymiary: 28 x 8 x 12,5 cm
• Wiek: Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku źycia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniźej 3 roku źycia. Produkt moźe zawierać drobne elementy. Naleźy uwaźać, aby dziecko nie połknęło drobnych elementów.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Big
BIG

BIG Zabawki – więcej niż tylko jeździk BIG Bobby Car

Nazwa BIG na całym świecie kojarzy się ze słynnymi jeździkami BIG Bobby Car. W roku 1972 powstał pierwszy jeździk tej marki. Aktualnie powstało 18 różnych wersji, wyposażeń i kolorów danego produktu. Niemiecka marka słynie jednak także z bogatej palety zabawek dla dzieci i niemowląt. BIG Waterplay zapewni każdemu maluchowi świetną zabawę chlapiąc się w wodzie. Kategoria BIG Outdoor zawiera także liczne produkty, które zachwycą dziecko.
BIG Waterplay - Wickie "Statek Smoka"
SCD¹ 33,43 zł
25,00 zł