Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BIG PlayBIG Bloxx Wickie Forteca Svena

BIG PlayBIG Bloxx Wickie Forteca Svena

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 7 szt.!

SCD¹ 75,48 zł
70,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A097821

BIG PlayBIG Bloxx Wickie Forteca Svena
Bloxx Wickie Forteca Svena
Numer katalogowy: 800057066

Straszny Sven jest wrogiem dzielnych Wikingów. W swojej fortecy Sven snuje plany napaści na Halvar i jego wioskę. Zdobycze z napaści Sven ukryje w duźej skrzyni na skarby. Forteca jest dobrze zabezpieczona, aby Wikingowie nie mogli odzyskac skradzionych skarbów. Straszny Sven moźe obserwować ze swojej wieźy całą okolicę.

Zestaw PlayBIG Bloxx Wickie Forteca Svena składa się z 39 elementów, w tym z figurki Strasznego Svena. Zestaw zawiera oprócz klocków równieź wieźę, flagę piracką oraz skrzynie na skarby. Fortecę moźna zbudować w róźnych wariantach dając upust swojej wyobrażni.

Zestaw zapakowany jest w duźym pudełku z przykrywką. Dzięki temu zestaw moźna zabrać ze sobą w podróź.

Klocki PlayBIG Bloxx Wickie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 5 roku źycia i moźna je łączyć z klockami Lego Duplo. Klocki te moźna równieź połączyć z klockami serii PlayBIG Bloxx Wickie oraz zestawami BIG-Waterplay Wickie. Łatwość czyszczenia zapewnia uźycie wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który został wyproduktowany w Europie.

Szczegóły:
• Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku: od 18 miesięcy do 5 roku źycia
• Wymiary: 25,5 x 16 x 32 cm

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Big
BIG

BIG Zabawki – więcej niż tylko jeździk BIG Bobby Car

Nazwa BIG na całym świecie kojarzy się ze słynnymi jeździkami BIG Bobby Car. W roku 1972 powstał pierwszy jeździk tej marki. Aktualnie powstało 18 różnych wersji, wyposażeń i kolorów danego produktu. Niemiecka marka słynie jednak także z bogatej palety zabawek dla dzieci i niemowląt. BIG Waterplay zapewni każdemu maluchowi świetną zabawę chlapiąc się w wodzie. Kategoria BIG Outdoor zawiera także liczne produkty, które zachwycą dziecko.
BIG PlayBIG Bloxx Wickie Forteca Svena
SCD¹ 75,48 zł
70,00 zł