Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BIG Mini Koparka Power Worker

BIG Mini Koparka Power Worker

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 9 szt.!

SCD¹ 41,84 zł
39,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A133104

BIG Mini Koparka Power Worker
Wspaniała zabawa dla małych budownicznych. Świetna zabawa każdego dnia.

Łatwa w obsłudze łopata. Wytrzymałe koła zostały wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego. Łatwość czyszczenia. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 lat.

Uzupełnieniem serii są modele (należy dokupić osobno): Mini Ładowarka kołowa BIG-Power-Worker oraz Mini Wywrotka BIG-Power-Worker.

Szczegóły:
• Nr kat.: 800055802
• Wymiary: 24 x 10 x 16 cm
• Wiek: Produkt przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Big
BIG

BIG Zabawki – więcej niż tylko jeździk BIG Bobby Car

Nazwa BIG na całym świecie kojarzy się ze słynnymi jeździkami BIG Bobby Car. W roku 1972 powstał pierwszy jeździk tej marki. Aktualnie powstało 18 różnych wersji, wyposażeń i kolorów danego produktu. Niemiecka marka słynie jednak także z bogatej palety zabawek dla dzieci i niemowląt. BIG Waterplay zapewni każdemu maluchowi świetną zabawę chlapiąc się w wodzie. Kategoria BIG Outdoor zawiera także liczne produkty, które zachwycą dziecko.
BIG Mini Koparka Power Worker
SCD¹ 41,84 zł
39,00 zł