Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
BIG Jeździ New Bobby Car blue z kołami cichobieżnymi

BIG Jeździ New Bobby Car blue z kołami cichobieżnymi

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

237,75 zł
199,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 38,75 zł


Opis produktu

Nr art.: A145715

BIG Jeździ New Bobby Car blue z kołami cichobieżnymi
Wspaniały jeździk nowej generacji z serii BIG-NEW-BOBBY-CAR. Niesamowity wygląd i funkcjonalność. Spełni oczekiwania każdego dziecka.

Wysokiej jakości wykonanie pozowli na świetną zabawę. Posiada cichobieżne koła. Jeździk zaopatrzony jest też w małą skrytkę do przechowywania drobnostek dziecka. Innowacyjne felgi to dodatkowy atut tego produktu.

Szczegóły:
• Nr kat.: 800056201
• Wiek: Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.
• Wymiary: 57 x 30 x 39 cm
• Max. obciążenie: 50 kg

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Big
BIG

BIG Zabawki – więcej niż tylko jeździk BIG Bobby Car

Nazwa BIG na całym świecie kojarzy się ze słynnymi jeździkami BIG Bobby Car. W roku 1972 powstał pierwszy jeździk tej marki. Aktualnie powstało 18 różnych wersji, wyposażeń i kolorów danego produktu. Niemiecka marka słynie jednak także z bogatej palety zabawek dla dzieci i niemowląt. BIG Waterplay zapewni każdemu maluchowi świetną zabawę chlapiąc się w wodzie. Kategoria BIG Outdoor zawiera także liczne produkty, które zachwycą dziecko.
BIG Jeździ New Bobby Car blue z kołami cichobieżnymi
237,75 zł
199,00 zł