Baby Jogger Gondolka / pokrowiec do wózka sportowego Select red

Baby Jogger Gondolka / pokrowiec do wózka sportowego Select red

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 9 szt.!
  • Baby Jogger Gondolka / pokrowiec do wózka sportowego Select denim
  • Baby Jogger Gondolka / pokrowiec do wózka sportowego Select teal

SCD¹ 582,62 zł
399,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 183,62 zł

Opis produktu

Nr art.: A140144

Baby Jogger Gondolka / pokrowiec do wózka sportowego Select red
Praktyczne akcesoria do użycia od chwili narodzin dziecka. Stabilny pokrowiec/gondolka zapewni komfort i bezpieczeństwo dziecku.

Wysyłka obejmuje wyłącznie pokrowiec służący do przebudowy w gondolkę.

Akcesoria

Cena
149,00 zł

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

BABYJOGGER

Z Baby Jogger jesteś na każdym kroku mobilny

Od momentu powstania firmy w latach 80-tych, wózki Baby Jogger to produkty wysoko cenione przede wszystkich przez rodziców. Założyciele Baby Jogger – również rodzice – posiadają niezbędną wiedzę na temat możliwości, jakie powinnien posiadać wózek sportowy. Wiedza ta została wprowadzona w czyn, którego rezultatem są ciągle udoskonalane wózki Baby Jogger. Wózek sportowy powinnien zapewnić dziecku wysoki komfort nie tylko na wyboistych drogach miejskich, ale również na miękkich leśnych przydrożach. Niebłahe wyzwanie, z którym Baby Jogger sprostował się po mistrzowsku - naturalnie w ścisłej współpracy z innymi rodzicami i dziećmi.
Baby Jogger Gondolka / pokrowiec do wózka sportowego Select red
SCD¹ 582,62 zł
399,00 zł