Baby Jogger Adapter City Maxi Cosi

Baby Jogger Adapter City Maxi Cosi

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

SCD¹ 188,41 zł
155,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 33,41 zł

Opis produktu

Nr art.: A140345

Baby Jogger Adapter City Maxi Cosi
Praktyczny adapter do fotelika Maxi Cosi. Kompatybilny również w większości z innymi fotelikami. Zapewni łatwy montaż fotelika Maxi Cosi.

Adapter kompatybilny jest wyłącznie z wersja Single, nie jest kompatybilny z wózkami podwójnymi.

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

baby jogger

Z Baby Jogger jesteś na każdym kroku mobilny

Od momentu powstania firmy w latach 80-tych, wózki Baby Jogger to produkty wysoko cenione przede wszystkich przez rodziców. Założyciele Baby Jogger – również rodzice – posiadają niezbędną wiedzę na temat możliwości, jakie powinnien posiadać wózek sportowy. Wiedza ta została wprowadzona w czyn, którego rezultatem są ciągle udoskonalane wózki Baby Jogger. Wózek sportowy powinnien zapewnić dziecku wysoki komfort nie tylko na wyboistych drogach miejskich, ale również na miękkich leśnych przydrożach. Niebłahe wyzwanie, z którym Baby Jogger sprostował się po mistrzowsku - naturalnie w ścisłej współpracy z innymi rodzicami i dziećmi.
Baby Jogger Adapter City Maxi Cosi
SCD¹ 188,41 zł
155,00 zł