AVENT Wkładki laktacyjne do prania, 6 szt.

AVENT Wkładki laktacyjne do prania, 6 szt.

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 42,01 zł
39,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A009784

AVENT Wkładki laktacyjne do prania, 6 szt.
AVENT Wkładki laktacyjne nadające się do prania
Wkładki laktacyjne wielorazowego użytku firmy AVENT wykonane są z delikatnej bawełny, która trzyma wilgoć z dala od skóry i transportuje ją do chłonnej, zabezpieczającej wyciekanie warstwy, oddalonej od skóry. Atrakcyjna warstwa zewnętrzna z koronki zapobiega ślizganiu się wkładki i nadaje jej kobiecy wygląd. Wkładki nadają się oczywiście od prania w pralkach automatycznych oraz suchenia w suszarkach.

Art. 200120001

Zawartość: 6 wkładek laktacyjnych oraz torebka do prania w pralce automatycznej.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Avent

Stworzone z myślą o Twoim dziecku

Firma Philips Avent zwraca szczególną uwagę na zdrowie oraz prawidłowy rozwój dzieci. Dlatego też wszystkie produkty segmentu żywieniowego pozbawione są bisfenolu A. W ten sposób możesz być absolutnie pewna, że Twoje dziecko otrzymuje wyłącznie to co najlepsze. Philips Avent oferuje wysokiej jakości produkty do karmienia, które nie bez powodu polecane są przez lekarzy pediatrów oraz doświadczone matki.
AVENT Wkładki laktacyjne do prania, 6 szt.
SCD¹ 42,01 zł
39,00 zł