AVENT Natural Smoczek silikonowy z 4 otworami dwupak

AVENT Natural Smoczek silikonowy z 4 otworami dwupak

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

32,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A073412

AVENT Natural Smoczek silikonowy z 4 otworami dwupak
AVENT Smoczek z 4 otworami dla noworodków 0m+

Jedyny w swoim rodzaju smoczek AVENT umożliwia bezproblemowe połączenie naturalnego karmienia piersią z karmieniem z butelki.
Sylikonowy smoczek AVENT jest szeroki i miękki oraz umożliwia dziecku wykonywanie identycznych ruchów ssania jak podczas naturalnego karmienia piersią.

Szczegóły:
- 4 otwory
- redukuje kolki do minimum
- nie zawiera bisfenolu A
- przeznaczony do różnego rodzaju płynów
- kompatybilny z butelką Philips Avent Natur

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Avent

Stworzone z myślą o Twoim dziecku

Firma Philips Avent zwraca szczególną uwagę na zdrowie oraz prawidłowy rozwój dzieci. Dlatego też wszystkie produkty segmentu żywieniowego pozbawione są bisfenolu A. W ten sposób możesz być absolutnie pewna, że Twoje dziecko otrzymuje wyłącznie to co najlepsze. Philips Avent oferuje wysokiej jakości produkty do karmienia, które nie bez powodu polecane są przez lekarzy pediatrów oraz doświadczone matki.
AVENT Natural Smoczek silikonowy z 4 otworami dwupak
32,00 zł