AMAZONAS Stelaż HIPPO
obecnie wyprzedano

AMAZONAS Stelaż HIPPO

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Wysyłka gratis!
SCD¹ 613,44 zł
404,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 209,44 zł

Opis produktu

Nr art.: A017761

AMAZONAS Stelaż HIPPO
STELAŻ NA SIEDZISKO/HAMAK

Renomowana jakość marki AMAZONAS


Hippo - mebel o niezwykle zgrabnym kształcie oraz kołyska w jednym!

Hippo jest efektownym elementem każdego pomieszczenia, czy ogrodu, pasującym do modeli Kaya Natura i Kangoo. Hippo jest wyjątkowo stabilny oraz posiada funkcję ograniczenia kołysania.

Waga: 8,0 kg
Maksymalne obciążenie: 35kg
Rozmiar po rozłożeniu: 104-107 x 138,5 x 109 cm
Opakowanie: 110 x 40 x 10 cm
Szanowny Kliencie, pragniemy poinformowć, że artykuł ten może nie zawierać instrukcji obsługi w języku polskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z umieszczonym powyżej opisem produktu.Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać polskojęzyczną instrukcję obsługi, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Szanowny Kliencie, pragniemy poinformowć, że artykuł ten może nie zawierać instrukcji obsługi w języku polskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z umieszczonym powyżej opisem produktu.
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać polskojęzyczną instrukcję obsługi, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Akcesoria

Cena
294,00 zł
Cena
247,00 zł
Cena
110,00 zł
Cena
53,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Amazonas

AMAZONAS® - Innowacyjne produkty dla dużych i małych

Od ponad 20 lat marka AMAZONAS® tworzy nowoczesne, kreatywne produkty dla dzieci od chwili narodzin, wspierając ich zdrowy rozwój. Większość produktów tej marki powstaje w Brazylii, gdzie do ich produkcji wykorzystuje się wiedzę Indian. Oprócz hamaków marka AMAZONAS® znana jest z produkcji siedzisk do zawieszenia, nosidełek i chust do noszenia dzieci i niemowląt.