AMAZONAS Chusta Sling Laguna small 180cm

AMAZONAS Chusta Sling Laguna small 180cm

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dziecka Ring Sling lollipop 180cm

SCD¹ 167,76 zł
113,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 54,76 zł

Opis produktu

Nr art.: A084608

AMAZONAS Chusta Sling Laguna small 180cm
CHUSTA DO NOSZENIA DZIECI

---zalecana dla dzieci w wieku od 0 - 3 lat---

Używanie chust do noszenia dzieci wspomaga rozwój małych pociech oraz dba o zwiększenie ich zdolności emocjonalnych, umysłowych jak też ruchowych. Chusty marki AMAZONAS są tkane zalecaną techniką krzyżową, dzięki której posiadają zwiększoną wytrzymałość. Dziecko oraz dorosły nie są w chuście ciasno zasznurowani. Maluszek jest optymalnie podtrzymywany. Za pomocą różnych technik wiązania, można dopasować chustę do wzrostu dziecka. Chusta zalecana jest dla dzieci w wieku od 0-3 lat. Poradnik użytkowania jest częścią zestawu.

Szczegóły techniczne:
• Materiał: 100% Bawełna ekologiczna
• Wymiary: 180 x 70 cm
• Waga: ok. 0,4 kg lub 0,6 kg
• Dopuszczalne obciążenie: ok. 15 kg

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Amazonas

AMAZONAS® - Innowacyjne produkty dla dużych i małych

Od ponad 20 lat marka AMAZONAS® tworzy nowoczesne, kreatywne produkty dla dzieci od chwili narodzin, wspierając ich zdrowy rozwój. Większość produktów tej marki powstaje w Brazylii, gdzie do ich produkcji wykorzystuje się wiedzę Indian. Oprócz hamaków marka AMAZONAS® znana jest z produkcji siedzisk do zawieszenia, nosidełek i chust do noszenia dzieci i niemowląt.
AMAZONAS Chusta Sling Laguna small 180cm
SCD¹ 167,76 zł
113,00 zł