Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
124 osoby
oglądające dziennie dany produkt.
AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dzieci MEI TAI TREE

AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dzieci MEI TAI TREE

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

229,00 zł
169,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 60,00 zł


Opis produktu

Nr art.: A041525

AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dzieci MEI TAI TREE
Chusta do noszenia dzieci


Renomowana jakość marki AMAZONAS

Produkt ekologiczny (ECO) wg wytycznych testu ekolog icznego niezależnej federacji konsumenckiej ™ko-Test

Mei Tai jest w krajach azjatyckich często używaną, tradycyjną pomocą w noszeniu dzieci, a obecnie nosidło to cieszy się również u nas dużą popularnością. Mei Tai tree marki AMAZONAS jest idealną alternatywą do naszych klasycznych chust oraz pr zeznaczone jest dla wszystkich dzieci. W nosidle Mei Tai tree dziecko siedzi w zalecanej pozycji "żabki" (szerokie ułożenie nóżek), tak istotnej dla zdrowego rozwoju kręgosłupa i bioderek. Dzięki wyściełanym paskom na ramiona jest ono ni ezwykle łatwe do zawiązania. Mei Tai tree to doskonałe połączenie chusty i nosidła - ale bez użycia sprzączki czy zapięcia. Posiada ono wszystkie zalety chusty do noszenia i jest tak łatwe do zakładania, jak nosidło plecakowe! Dzięki wiązanym paskom na ramiona jak i wokół bioder możliwe jest indywidualne dopasowanie nosidła do potrzeb dorosłego. AMAZONAS Mei Tai tree jest wykonane z 100% bawełn y. Paski i zabezpieczenie główki wyściełane są na najważniejszych odcinkach, co zapewnia maksymalny komfort.

Szczegóły:
• Wymiary ok. 33 x 45 cm
• Waga ok. 0,5 kg
• Maksymalne obciązenie ok. 15 kg

Produkt posiada certyfikat wg normy: ™ko-Tex-Standard 100 - Nr: ZHGO 069166 Ins tytucja sprawdzająca TESTEX

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dzieci MEI TAI TREE
229,00 zł
169,00 zł