Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dzieci Carry Baby petrol
obecnie wyprzedano

AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dzieci Carry Baby petrol

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Wysyłka gratis!
  • AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dzieci Carry Baby stone

189,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A084660

AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dzieci Carry Baby petrol
CHUSTA DO NOSZENIA DZIECI

Renomowana jakość marki AMAZONAS

Używanie chust do noszenia dzieci wspomaga rozwój małych pociech oraz dba o zwiększenie ich zdolności emocjonalnych, umysłowych jak też ruchowych. Chusty marki AMAZONAS są tkane zalecaną techniką krzyżową, dzięki której posiadają zwiększoną wytrzymałość. Dziecko oraz dorosły nie są w chuście ciasno zasznurowani. Maluszek jest optymalnie podtrzymywany.Chusta zalecana jest dla dzieci w wieku od 4 miesięcy -3 lat.

Szczegóły techniczne:
• Materiał: 100% bawełna
• Wymiary: ok. 70 x 36 cm (2x)
• Waga: ok. 0,35- 0,6
• Dopuszczalne obciążenie: ok. 15 kg
• Materiał: ok. 180g/m

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Amazonas

AMAZONAS® - Innowacyjne produkty dla dużych i małych

Od ponad 20 lat marka AMAZONAS® tworzy nowoczesne, kreatywne produkty dla dzieci od chwili narodzin, wspierając ich zdrowy rozwój. Większość produktów tej marki powstaje w Brazylii, gdzie do ich produkcji wykorzystuje się wiedzę Indian. Oprócz hamaków marka AMAZONAS® znana jest z produkcji siedzisk do zawieszenia, nosidełek i chust do noszenia dzieci i niemowląt.