ALTABEBE Wkładka do wózka kolor biały

ALTABEBE Wkładka do wózka kolor biały

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 6 szt.!
  • ALTA BÉBE Wkładka do wózka flower

105,00 zł
99,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A094292

ALTABEBE Wkładka do wózka kolor biały
ALTABEBE Wkładka do wózka

Praktyczna wkładka do wózka spacerowego lub sportowego, zapewni więcej komfortu Twojemu dziecku. Wkładka z efektem 3D, świetnie dopasuje się do budowy ciała dziecka. Wkładkę można używać w zależności od potrzeb. Korzystna dzięki efektowi 3D odpowiada za właściwą cyrkulację powietrza, przez co redukuje pocenie się dziecka. Wkładka wykonana z jedej strony z bawełny wchłania lepiej wilgoć. Natomiast z drugiej strony dzięki tkaninie z efektem 3D oddaje wilgoć na zewnątrz.

• Materiał: 100% poliester

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

ALTABEBE Wkładka do wózka kolor biały
105,00 zł
99,00 zł